Przyjazd

23
05.2017

Wyjazd

24
05.2017
cms.loading

Fizjoterapia Zabiegów: 11

Terapia Falą uderzeniową

Jest to nowoczesna forma terapii wykorzystująca skompresowaną falę akustyczną do zwalczania bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym. Zabieg cechuje się dużą skutecznością i bezpieczeństwem, a jego efekty są odczuwalne już po pierwszym razie.

Czas:10 min
cena od: 80 zł

Indywidualna terapia manualna

Zestaw metod i technik zajmujących się diagnostyką i leczeniem zaburzeń strukturalnych narządu ruchu (stawów, mięśni, nerwów). To działania w szczególności skierowane na znalezienie przyczyny problemu, korekcję oraz wyeliminowanie dolegliwości.

  • 30 min - 120 zł
  • 60 min - 200 zł
Czas:30 min
cena od: 120 zł

Indywidualna gimnastyka z terapeutą

Indywidualne podejście skierowane na problem, elementy poizometrycznej relaksacji, autorskie ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, ćwiczenia z użyciem piłek i taśm rehabilitacyjnych, profilaktyka domowa.

Czas:30 min
cena od: 90 zł

Kinezyterapia w odciążeniu Levitas

Ćwiczenia w odciążeniu mają za zadanie zmniejszenie obciążenia stawów lub mięśni, przez co umożliwiają pacjentowi wykonanie ruchu, który bez odciążenia byłby niemożliwy ze względu na odczuwany ból lub przez osłabienie mięśni.

Czas:30 min
cena od: 100 zł

Kinesiotaping

Zabieg polegający na oklejaniu ciała specjalnymi taśmami techniką zależną od postawionego celu terapii. Aplikacje wspierają naturalne procesy samoleczenia organizmu poprzez: poprawę funkcji mięśni i stawów, normalizację napięcia mięśni, aktywację układu limfatycznego oraz poprawę mikrokrążenia.

  • 10-15 min – 30-50 zł
Czas:10 min
cena od: 30 zł

Okłady borowinowe całościowe / częściowe

Borowina jest jednym z najcenniejszych darów natury. Ten torf leczniczy wspomaga leczenie stanów zapalnych, schorzeń mięśni, kości i stawów. W postaci ciepłego okładu ma również działanie relaksacyjne.

  • 30 min – 80 zł
  • 45 min – 120 zł
Czas:30 min
cena od: 80 zł

Prądy lecznicze i elektrodiagnostyka

Pełen zakres prądów leczniczych o szerokim spektrum działania, indywidualnie dobranych do potrzeb. Elektrodiagnostyka, elektrostymulacja mięśniowo-nerwowa, w pełni bezpieczne i skuteczne zabiegi.

  • 15 min – 30-40 zł
Czas:15 min
cena od: 40 zł

Magnetoterapia

Jest to pole wykorzystujące zmienny potencjał, na skutek czego zmienia się metabolizm w korzystny dla organizmu sposób. Wspomaga natlenianie i odżywianie krwi dzięki czemu przyśpiesza gojenie się ran i zrost kostny.

Czas:10 min
cena od: 30 zł

Terapia ultradźwiękowa

Są to fale, których częstotliwość jest wyższa od słyszalności człowieka. Działają one mechanicznie, chemicznie i cieplnie, dzięki czemu mają wpływ przeciwbólowy, przekrwienny, zmniejszający napięcie mięśni oraz hamujący procesy zapalne.

Czas:10 min
cena od: 30 zł

Laseroterapia

Metoda oddziaływania energią promieniowania laserowego na chore tkanki dająca efekt regenerujący, przeciwbólowy i przeciwzapalny. Właściwości lasera biostymulacyjnego wykorzystuje się również w gojeniu ran i blizn.

Czas:10 min
cena od: 30 zł

Krioterapia miejscowa

Schładzanie ciała poprzez kontakt ze strumieniem zimnej pary azotu. Zabieg ma właściwości przeciwbólowe , przekrwienne i przeciwzapalne.

Czas:5 min
cena od: 30 zł
newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail. Będziemy informować Was o najciekawszych i najlepszych ofertach naszego hotelu. Jako pierwsi dowiecie się o najnowszych promocjach. Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij