Przyjazd

23
03.2018

Wyjazd

24
03.2018

Zabiegi na twarz

cms.loading

Zabiegi na twarz Zabiegów: 6

Zabieg przeciwstarzeniowy na bazie ekstraktu z białka ślimaka

Zabieg przywraca skórze różaną barwę, zdrowy młodzieńczy wygląd, poprawia jej teksturę, zwiększa ochronę oraz syntezę podstawowego białka, poprawia strukturę włókien kolagenu i elastyny.

Czas:75 min
cena od: 290 zł

Zabieg Aquawear

Zabieg wszechstronny, innowacyjny, profesjonalny program na problem utraty wody i braku    lipidów w skórze.Ten kompleksowy system zaprojektowano tak, by stymulować naturalny proces nawilżania skóry. Jego celem jest przywrócenie blasku skórze odwodnionej i/lub a-lipidowej.

Czas:90 min
cena od: 350 zł

Zabieg Vitaspheres- C

Zabieg idealny dla mieszkańców miast narażonych na zanieczyszczenia, Prawdziwa „bomba” witaminy C. Zabieg neutralizuje wolne rodniki i zwalcza fotostarzenie, stymuluje odnowę komórkową oraz przyczynia się do produkcji kolagenu

Czas:75 min
cena od: 410 zł

Zabieg Peptide Lift

Zabieg z rewolucyjnymi peptydami najnowszej generacji-by dać natychmiastowy, długotrwały efekt liftingu. Zabieg przywraca skórze elastyczność oraz naturalną jędrność.

Czas:75 min
cena od: 590 zł

Zabieg Cell Vitale

Unikalny zabieg sformułowany specjalnie dla skóry odwodnionej. Jego celem jest przywracanie równowagi warstwie hydrolipidowej i zapobieganie transepidermalnej utracie wody oraz maksymalne jej zachowanie w skórze.

Czas:75 min
cena od: 540 zł

Zabieg 24k Soin D'or

Luksusowy, przeciwstarzeniowy zabieg z 24 karatowym złotem. Pobudza reprodukcję i regenerację komórek. Wspomaga procesy leczenia, migracji i metabolizmu komórek. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, natychmiast napina i intensywnie nawadnia. Chroni przed agresjami środowiskowymi, zwiększa obronność i odporność skóry.

Czas:90 min
cena od: 890 zł
newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail. Będziemy informować Was o najciekawszych i najlepszych ofertach naszego hotelu. Jako pierwsi dowiecie się o najnowszych promocjach. Zapisanie się do newslettera jest bezpłatne

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij